Hakkımızda

Konya Temizlik Firmalari arasinda olan Konya Aktif Temizlik Hizmetleri, Konya de tüm temizlik ihtiyaçlari için ücretsiz kesif ile hizmet vermektedir.. Prensip sahibi temizlik sirketi olarak her türlü sorumlulugu üstlenerek, size ekstra bir is ve zahmet birakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla her türlü temizlik hizmetleri ihtiyaciniza cevap vermektedir.

Uygun temizlik fiyatlari konusunda herhangi bir arayisa girmeden gönül rahatligiyla firmamizla çalisma yapabilirsiniz.

Konya Temizlik Sirketleri arasinda kalite ve prensip anlayisiyla öne çikan firmamiz 7/24 haftanin her günü dilediginiz saatte temizlik hizmetleri vermekte ve meskeninizi kullanima hazir bir sekilde teslim etmektedir.

Temizlik hizmetleri almak istediginizde evinizi veya isyerinizi bir baskasina teslim etmenin kolay olmadiginin bilincindeyiz. Bunun için Konya Aktif Temizlik Hizmetleri danisma merkezimizden önceki müsterilerimizin referanslarini talep edebilir, aktif müsteri memnuniyeti sistemimiz sayesinde güncel müsteri memnuniyet anketleri hakkinda rapor alabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda yapmış olduğu taleplere en iyi şekilde cevap veriyoruz.

7/24 Hizmet

Firmamız 7/24 haftanın her günü dilediğiniz saatte temizlik hizmetleri vermekte ve meskeninizi kullanıma hazır bir şekilde teslim etmektedir.